6 czerwca 2017 Udostępnij

Odkwaszamy organizm

Wymiana komórek krwi będzie zajmować naszemu organizmowi około trzy – cztery miesiące. To znaczy, że po takim okresie czasu będziemy mieli całkowicie nowy zestaw komórek krwi. Jest to bezpośrednio związane z tym, że jeśli pracujemy nad sobą przez ten okres to zmieni się zdecydowana część naszej krwi. Zdrowa krew sprawi, że będziemy czuć się znacznie lepiej.

Na pewno warto będzie żyć w zgodzie z pH ponieważ w ten sposób będziemy w stanie całkowicie odmienić swoje życie. Mniej więcej po 12 tygodniach będziemy czuli się znacznie lepiej.

Odpowiednie nawodnienie

Jeśli chcemy zrobić krok do doskonałej wagi bardzo ważne będzie odpowiednie nawodnienie organizmu. Powinno się spożywać wodę z poziomem pH 9,5. Jeśli nie dysponujemy sprzętem do tworzenia takiej właśnie wody lepiej będzie wsypać sobie do zwykłej wody sodę oczyszczoną oraz odpowiednie minerały, efekt będzie doskonały.

Zdrowe żywienie

Naturalne składniki żywieniowe są najważniejsze dla nas i dlatego trzeba unikać wszelkich mocno przetworzonych posiłków.

Musimy ćwiczyć

Osoba, która chce o siebie zadbać powinna pamiętać również o tym, że bardzo ważne będzie regularne ćwiczenie. Nie można jednak ćwiczyć zbyt intensywnie.

Zdrowe suplementy diety

Odpowiednie suplementy

Jeśli wiemy jak się odżywiać to musimy także zdać sobie sprawę z tego, że ważna może być także suplementacja, która uzupełniać będzie te ważne dla naszego zdrowia składniki. Jeśli organizm będzie silnie zakwaszony należy spożywać w dużych ilościach wodę alkaliczną.

Otoczenie

Otoczenie powinno nam zagwarantować warunki, w których będziemy czuć się komfortowo. Najważniejsza sprawa to tworzenie takich warunków, w których nie będzie negatywnych emocji, ponieważ to one niekorzystnie na nas działają.

Musisz mieć cel

Jeśli ktoś chce zmienić swoje życie musi mieć cel, do jakiego będzie się dążyć. Należy sobie go wyznaczyć i starać się między innymi zmierzać do tego, by utracić konkretną ilość kilogramów. Jeśli mamy cel to tak naprawdę wiemy do czego się kierujemy.

Oczyszczanie od środka

Podejmując się procesu oczyszczenia będziemy dbać o organizm i tworzymy warunki, które są w stanie poprawić stan naszego zdrowia. na tym właśnie powinno nam zależeć i właśnie do tych kwestii powinniśmy zmierzać, by czuć się zdecydowanie lepiej.

Ewelina Kędzierska

Redakcja gitkids.pl