2 grudnia 2016 Udostępnij

ODKWASZANIE - OCZYSZCZANIE ORGANIZMU CHLOROFILEM Z LUCERNY SIEWNEJ

Ciało oczyszczone będzie sprawne, dobrze trawi oraz będzie dobrze przyswajać, a właściciel ma wiele energii i wigoru.

Słabość i choroba rzadko będą miały oparcie w czystym dobrze odżywionym organizmie. Gdy mamy oczyszczony organizm choroby nas opuszczą. Wiele osób czerpie przyjemność ze słońca. Gdy regularnie będziemy przebywać w promieniach słońca czujemy się lepiej oraz wyglądamy zdrowiej. Z tego powodu również stroje kąpielowe były redukowane do minimum, by dało się w maksymalnym stopniu korzystać z promieni słonecznych, by jak najwięcej ciała było wystawione na promienie słoneczne.

Jednak mało osób wie, że jest również upłynniona forma światła słonecznego a więc chlorofil. Jest on tak samo ważny jak promienie słoneczne. Życie nie będzie możliwe bez słońca, ale nie będzie powstawać również bez chlorofilu. Chlorofil to płynna energia słoneczna. Spożywanie go w dużych ilościach to tak jak kąpiel słoneczna dla naszych wewnętrznych organów.

Już od czasów starożytnych chlorofil był jak cudowny uzdrowiciel. Transportował on duże ilości tlenu, dzięki czemu miał istotną rolę we wspieraniu bakterii aerobowych. Tak więc im więcej będziemy go spożywać tym lepszy będzie stan naszych jelit, lepsze będzie ogólne zdrowie. Chlorofil często jest także określony jako żywa krew roślin, a jego podstawowa cząsteczka jest podobna do hemoglobiny. Główna różnica polega na tym, że w tej ostatniej jest atom żelaza a w centrum chlorofilu będzie atom magnezu.

Czym jest chlorofil?

Jest to zielony, fotosyntetyczny barwnik, który występuje w większości roślin, algach czy sinicach. Chlorofil często jest określony mianem słonecznego barwnika, ponieważ będzie ściągał energię słoneczną. Znajduje się chloroplastach a więc organellach komórek roślinnych. Działa wzmacniająco na organizm i poprawia również przemianę materii. Dodatkowo łącznie z żelazem będzie sobie radził z anemią. Doraźnie dobry efekt zapobiegania niedoborowi witaminy B12 przynosi chlorofil stosowany jako preparat, który będzie niszczył bakterie gnilne i pomaga w regeneracji flory bakteryjnej.

Wzmocnienie organizmu

Oczyszczające działanie chlorofilu:

- usuwa pozostałości leków

- neutralizuje pierwiastki ciężkie

- chroni przed rakiem

- oczyszcza wątrobę

- czyści jelita

- usuwa brzydki zapach ciała i zapach z ust.

Przeciwzapalne działanie chlorofilu:

- chroni przed stanami zapalnymi w organizmie,

- leczy stany zapalne

- leczy żylaki.

Klaudia Stańczyk

Redakcja gitkids.pl